Në pozat me bikini, këngëtarja shqiptare vë në plan të parë pjesën e pasme të saj

Përveçse pëlqehet për muzikën, Rina Balaj tërheq vëmendjen e fansave përmes imazheve që i shpërndan në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 377 mijë ndjekës, këngëtarja ka publikuar disa fotografi, në të cilat pozuar me bikini të zeza.

Në imazhet e shpërndara, ajo shfaqet e shtrirë në ujë, ndërsa në plan të parë është pjesa e pasme e fizikut të saj.

“Të luajmë sirenash”, është përshkrimi që u ka vënë fotografive.

Ndryshe, “Dirty Move” është ndër realizimet e fundit muzikore të Rinës që ka ardhur si bashkëpunim me Capital T dhe EAZ, ndërsa numëron mbi 2.3 milionë shikime në YouTube.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...