Humb jeten diten e pare te kopeshtit femija 2 vjec

Nje lajm i keq vjen nga Burreli ku mesohet se nje femi 2 vjec eshte ndjer keq dhe ka humbur jeten gjate rruges duke shkuar ne spital.

Femija ka humbur ndjenjat ne kopesht dhe pasi eshte derguar ne spital nuk ka mundur te jetoje dhe ka humbur jeten.

Nga familjarët mësohet se i mituri kishte qenë me temperaturë dhe të vjella disa ditë më parë, por do të jetë ekspertiza mjeko-ligjore ajo që do të përcaktojë shkakun e vërtetë të vdekjes së fëmijës. Ndërkohë prokuroria ka nisur hetimet pëe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...