Efi i paraprin Luizit, “e fshin” nga “Instagrami”

Pasi ish-fituesi i spektaklit televiziv “BBV2” hoqi Arbanën dhe partnerin e saj Eduartin nga faqja e tij në rrjetet sociale, la të nënkuptohet se pas tyre radhën e kishte ish-finalistja, Efi Dhedhes.

Pak minuta pas këtij lajmi, ajo ka vepruar para tij duke mos e ndjekur më artistin në rrjetin e saj sociale.

Kujtojmë që brenda spektaklit, dyshja kanë pasur një miqësi e cila pëlqehej shumë nga publiku.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...