“Beli na ka zënë ndryshk”, Samiri Korreshi konfirmon pjesëmarrjen në “Dancing With The Stars”

Deputeti Saimir Korreshi do të jetë pjesë e spektaklit më të dashur të kërcimit në Shqipëri, “Dancing with the Stars”. Gjatë një interviste për emisionin “Shqipëria Live” ai konfirmoi mes batutash se do të jetë pjesë e këtij formati.

Korreshi: Duhet të bëjmë edhe diçka ndryshe.

Me belin si je?

Korreshi: Është trashur çik por duhet me provu. Nëse ka një dasmë e marr vallen i pari dhe kjo më shtyu, në dasmën time i bëra një surprizë nuses u vesha me veshje tradicionale të Lushnjës dhe Myzeqesë, beli ka zënë ndryshk, nuk na përgjigjet trupi.

Po balerinë kë do të kesh?

Korreshi: Balerina është zgjedhur, por do e le efekt surprizë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...