19 vite më parë/ Edhe sot një yll, e gjeni dot për cilën moderatore shqiptare bëhet fjalë

Moderatorja dhe ish-miss Shqipëria, Hygerta Sako është ndër personazhet VIP më të dashur dhe komentuar.

Së fundmi ajo është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto të 2004, kur ishte 27-vjeç. Bukuroshja shihet në një skaf e veshur me bikini, në super formë ashtu siç është edhe sot.

“2004 – 19 vjet me e re po 10 kg me shume se sot 🤣”, shkruan Sako krahas postimit të saj në Instagram.

Padyshim, Hygerta Sako ishte e pranishme mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Air Albania”.

Ajo postoi në rrjetet sociale disa foto ku shfaqet e veshur me fanellën kuqezi dhe duke bërë shqiponjën në tribunën “VIP” dhe duke u shfaqur më seksi se kurrë.

Sot ajo është 46 vjeçe me linja perfekte, të cilat nuk kanë ndryshuar që nga koha kur Sako fitoi titullin si më e bukura e Shqipërisë. Moderatorja është nënë e një vajze dhe prej vitesh vijon karrierën e suksesshme si moderatore sportive.

 

 

Futbolli shkodran në zi, ndërron jetë ish-lojtari i Vllaznisë

Nuh Isufi, ish- lojtari i klubit të Vllaznisë është ndarë nga jetë në moshën 77-vjeçare. Në muajt e fundit, shëndeti i të ndjerit ka qenë...

Dhunohej nga burri i saj, shqiptarja rrëfen tmerrin: Më mbante peng dhe…

Autoritete greke kanë marrë dëshminë e 22-vjeçares Dafina Kurti, e cila dhunohej dhe u mbajt prej dy vitesh peng në shtëpi nga bashkëshorti i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ish-banori i Big Brother Albania habit fansat: Jam i varur ….

Ronaldo Sharka është shndërruar padiskutim në një ndër personazhet...

Me këtë pije ju humbisni 10 cm nga beli juaj në vetëm katër ditë…

Uji me tranguj është një element kyç për bark...

Dhunohej nga burri i saj, shqiptarja rrëfen tmerrin: Më mbante peng dhe…

Autoritete greke kanë marrë dëshminë e 22-vjeçares Dafina Kurti,...