Politikani i njohur humb njeriun e dashur: Thellësisht i pikëlluar për vdekjen e…

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka humbur nipin e tij, Mustafa Ahmetxhekaj.

Kreui i AAK ka njoftuar për vdekjen e nipit të tij, ku tregon se i ndjeri kishite kohë që luftonte një sëmundje të rëndë. Ish-kryeminsitri i Kosovës shprehet thellësisht i pikëlluar nga lajmi për ndarjen nga jeta të njeriut të tij të afërt.

 

Ai i ka shprehur ngushëllimet familjes Ahemtxhekaj dhe të gjithë atyre që që e njohën Mustafanë.

 

“Thellësisht i pikëlluar nga lajmi për vdekjen e nipit tim, Mustafës, i cili kishte kohë që ballafaqohej me një sëmundje të rëndë.

Ngushëllime familjes Ahmetxhekaj dhe gjithë atyre që e njohën.

U prehsh në paqe, Mustafë!”, shkruan Haradinaj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...