“Më lër rehat”- Pushimet e Noizyt dhe Ylli Limanit me ngacmime e batuta, shikoni veprimet “funny” të artistëve

Ka ndodhur shpesh që bashkëpunimet muzikore kanë qenë pikënisja e një shoqërie të ngushtë.

Ky është edhe rasti i këngëtarit Ylli Limani dhe reperit Noizy të cilët jo vetëm që i sjellin publikut muzikë të mire dhe “hite” verore por edhe shumë të qeshura dhe batuta.

Ndonëse më pare nuk i shikonim shumë shpesh bashkë, që nga publikimi i këngës së tyre të pare e cila ishte bashkëpunim Yllin dhe Noizyn e gjejmë gjithmonë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi duket se dy artistët kanë zgjedhur që edhe ditët e pushimeve ti kalojnë së bashku në një ambient pishinash.

Duket se Ylli Limani është ‘bezdisur’ nga ngacmimet e reperit teksa ai po flinte gjumë dhe po shijonte rrezet e diellit Noizy i cili po notonte në pishinë e lagte vazhdimisht duke i krijuar bezdi.

Në videot e publikuara në rrjetet sociale dëgjohet Ylli teksa thotë: Si një kalama i vogël je, ne këto shaka i bënim kur ishim në klasë të 7-të, pasha një zot do të ngrihem e do të lë të vdekur.

Duhet thënë që reagimet e artistit janë tepër “Funny”.

 

 

@n0izyking03

#ylllimani #ylllimani #varrosi #varrosiotr #fyp #viral #noizy #otr #legendary #king #noizybaba #zinitors #zinitorsfamily #bisha #alpha #zins #noizyfans #legend #historiegjat #illyrianbloodline #kingzin #pakmendryshe #otrmezemer #fyyyyyyyyypppppppppp

♬ original sound – 𝗔𝗟𝗣𝗛𝗔 𝗢𝗧𝗥.fan page ❤️

 

 

 

@n0izyking03

#ylllimani #ylllimani #varrosi #varrosiotr #fyp #viral #noizy #otr #legendary #king #noizybaba #zinitors #zinitorsfamily #bisha #alpha #zins #noizyfans #legend #historiegjat #illyrianbloodline #kingzin #pakmendryshe #otrmezemer #fyyyyyyyyypppppppppp

♬ original sound – 𝗔𝗟𝗣𝗛𝗔 𝗢𝗧𝗥.fan page ❤️

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...