“Më e lumtur se kurrë”/ Greta Koçi shtatzënë, këngëtarja publikon videon me barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja e njohur Greta Koçi ka ndarë së fundmi një lajm shumë të bukur për fansat e saj. Artistja është në pritje të ëmbël dhe do të bëhet nënë për herë të parë.

Greta ka publikuar pak më parë një video nga ‘babyshower’-i që ka realizuar ku aty do zbulohet dhe gjinia e bebushit që po pret. Në video, artistja shfaqet disa çaste teksa përkëdhel barkun e rrumbullakosur.

Dhe pse nuk e ka zbuluar ende nëse është në pritje të një djali apo vajze, këngëtarja shkroi krahas videos:

“Në pritje të ëmbël… më e lumtur se kurrë”- ndërsa mori dhe urime të shumta nga miq, ndjekës dhe kolegë të saj.

Dyshimet për shtatzaninë e këngëtares nisën disa javë më parë pasi Greta shfaqej në evente të ndryshme ku ajo ishte e ftuar me veshje të gjëra të cilat i mbulonin pjesën e barkut.

Kutojmë se para disa kohësh, këngëtarja tregoi se është e martuar me partnerin e saj prej 4 vitesh tashmë.

Sa i përket dasmës, këngëtarja u shpreh asokohe se dëshiron të bëjë diçka simbolike dhe se shumë shpejti do ta shohim me vello. Greta rrëfeu se partneri i saj është shqiptar dhe punon si inxhinier dhe të dy jetojnë në Amsterdam, por nuk dha shumë detaje rreth tij pasi dëshiron ta mbajë sa më diskrete jetën personale.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...