“Kujdes ke dikë të zhveshur”, gazetari kapet “mat” në hotel me kolegen gjatë raportimit live (VIDEO)

Një raportim i shkuar keq, e me siguri edhe me pasoja në familje. Video e një gazetari që raporton për ndeshjet e kombëtares së Ekuadorit, ka pushtuar rrjetet sociale këto ditë.

Gazetari Huan Francisko Reuda, i cili kishte shkuar në Argjentinë për të raportuar për ndeshjen e kombëtares së Ekuadorit në kualifikueset e Bortërorit, është bërë protagonisti i një episodi të pazakonte.

Ai ka qenë në lidhje direkte nga hoteli i tij, kur në një moment ndërsa tentonte të rregullonte kamerën, ka ndryshuar planin duke shfaqur anën tjetër të dhomës ku shihej një grua gjysmë e zhveshur.

“Kujdes, ke dikë të zhveshur! Ndërro planin”, tha një nga personat në studio për ketë moment shumë të veçantë.

Sipas mediave ekuadoriane, gruaja në këto plane nuk është bashkëshortja e tij, por një tjetër gazetare, Romina Rondon, e cila gjithashtu kishte shkuar që të ndiqte kombëtaren në Argjentinë.

Të dy gazetarët janë zhdukur nga rrjetet sociale që pas publikimit të këtyre pamjeve që po bëjnë xhiron e rrjetit.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...