VIDEO/ I hodhi para në fytyrë në skenë, ja si reagoi Fatmira Breçani

Një video është bërë virale në rrjetet sociale, pasi një personazh i njohur në rrjetin social “TikTok”, Kozaku, shfaqet në një nga koncertet e këngëtares shqiptare Fatmira Breçani.

Mirëpo qëndrimi i të dyve në video ka nxitur reagime të shumta nga ndjekësit e këngëtares.

Në video shfaqet Kozaku duke qëndruar stoik përpara këngëtares, duke e parë në sy ndërkohë që i hidhte para në një mënyrë aspak fisnike.

Ky veprim, ka vënë në siklet Fatmirën, e cila i ka larguar dorën duke e ndaluar veprimin e tij.

 

@newsmedia.albania21

♬ original sound – Samyy🦋

“Puna nuk është turp”, nga mësues në Dibër vjen pastrues në Tiranë

Kristi Gongo është kthyer në punonjësen më të re të pastrim-gjelbërimit në kryeqytet. Së bashku me grupin e punës nisi pastrimin e kryeqytetit në disa...

Biskota të Lehta me Mollë – Shije dhe Aromë Fantastike në Shtëpi

Kjo është një recetë e lehtë si në shije ashtu edhe në përgatitje. Mjaftojnë disa hapa të thjeshtë që AgroWeb.org i sjell më poshtë dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...