U tha se do te ishte Opinionist tek emisioni i Luanes/ Olti Curri habit me fjalet : Une kam degjuar qe do te jete Da…

Jemi vetëm një ditë larg natës së prime-t të parë të Love Island Albania, i cili ka pak ditë që ka nisur duke arritur një shikueshmëri të lartë.

Kemi zbuluar konkurrentët, çiftet e para dhe vilën luksoze por kanë mbetur edhe disa detaje shumë të rëndësishme si ajo e opinionistëve, të cilët do t’i zbulojmë nesër në prime-n e parë.

Burime të GazetësExpress kanë përmendur emrin e Olti Currit por nga vet ai ose programi nuk ka pasur ende ndonjë konfirmim.

Olti ka reaguar përmes rrjeteve sociale duke mos e pohuar lajmin por duke ngritur dyshime të tjera.

Ai ka përmendur emrin e Dalina Buzit si opinioniste, ndërkohë ka provokuar edhe me një veturë me tabelat ‘’jug’’.

’Unë kam dëgjuar që do të jetë Dalina Buzi’’, tha fillimisht Olti, ndërsa kanë ripostuar postimet e njëri-tjetrit.

Dalina Buzi dhe Olti Curri do të ishin dyshja fantastike për të komentuar konkurrentët. Të dy njihen për komentet ‘’e pamëshirshme’’ dhe debatet që krijojnë kudo ku janë.

Na mbetet të presim…

 

Horoskopi ditor, ja cfare parshikojne yjet per ju…

DASHI Të dashuruarit do kalojnë një ditë të mbushur me debate. Xhelozia do jetë pika më e dobët e tyre. Beqarët do kenë vetëm mundësi...

FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv "BBV", Luiz Ejlli, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga mediat, tashmë pasi po përflitet...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin...

FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv "BBV",...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes...

Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv "BBV2", Luiz Ejlli ka...