Nga Dafina e deri te Marina Vjollca, Kristi tallet keq me artistet që kanë bërë ndërhyrje plastike

Ish- finalisti i “BBV2”, Kristi Dragot, vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale dhe mesa duket dëshira e tij për të qenë në qendër të diskutimeve është tepër e madhe.

Deklaratat e tij kanë qenë të shumta, ku ndër to ishte konfirmimi i lidhjes së tij të re dhe pjesëmarrja në një emision të ri televiziv.

Nisur nga kjo, Kristi i ka kushtuar një pjesë të ditës ndjekësve të tij, duke iu drejtuar një pyetje, ku ka shkruar: “Jam kurioz, emisioni ideal për mua do ishte…”

Pavarësisht se ka pasur përgjigje pafund, ajo që i ka bërë përshtypje ndjekësve është fakti se Kristi ka prekur një temë mjaft të nxehtë, atë të ndërhyrjeve kozmetike.

Dikush nga ndjekësit ka përmendur programin “Doktor Plastik” dhe Kristi i është përgjigjur duke publikuar një foto në të cilën shfaqen personazhet e njohura si: Megi Pojani, Dafina Zeqiri, Dhurata Dora dhe Loredana, ku shkruan: “Do kisha shumë punë”.

Ndërkohë që akoma nuk ka asnjë reagim nga vajzat e showbizzit shqiptar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...