Kujdes kjo shenjë horoskopi, Meri Shehu: Një i afërm po ju thur një prapaskenë që…

Dashi

Ju duhet nje ballafaqim familjar sot qe te merni disa vendime te rendesishme. Dashuria po jep energji te pakontrrolluar.

Demi

Nje takim sot ne nje rruge apo nje mesazh ju le pa fryme. Xhelozia ne kulm ju terbon.

Binjaket

Nje ballafaqim ekonomik ju tregon qe ka gjera qe mund te dalin kunder jush dhe te krijojne nje situate te lodhshme.

Gaforrja

Nje perballje ne cift sot do jete percaktuese per lidhjen apo nivelin e perfaqesimit ne pergjithesi.

Luani

E sigurt qe sot nje femer kerkon t’ju nxjerr jashte loje ne lidhje me punen dhe ndikimin tuaj.

Virgjeresha

Edhe ju nje femer ju ka hapur lufte te fshehte por qe i ka shtrire tentakulat deri aty ku se prisni.

Peshorja

Per ju nje moment shume i veshtire percakton rolin tuaj ose humbjen tuaj ne karriere apo ne nje raport te rendesishem.

Akrepi

Ju duhet nje lajm nga dikush nga jashte apo mbeshtetje ekonomike. Nje i afert po ju thurr nje prapaskene.

Shigjetari

Dikush po ju perdor ne emer te lirise suaj apo nje pune te rendesishme qe ju ka afruar. Kujdes ca ju premtohet.

Bricjapi

Per ju dita ka nje surprize te kendshme po qe ju mund ta refuzoni vet ose ta prishni.

Ujori

Sot nje rendesi te vecante ka nje deshire per nje ndryshim ne pamje apo ne pune. Ndjeheni si te bllokuar.

Peshqit

Per ju dita ka shune romance por ka edhe dhune, pasion, zoterues. Kujdes xhelozia mund te prish momentin. Uthulla e forte prish enen e vet.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...