Kërkoi të përballen në BBV3, Iliri shfaqet krah Luizit e Donaldit dhe bën deklaratën e fortë

I ftuar së fundmi në “Wake up, Iliri bëri një kërkesë të papritur lidhur me sezonin e tretë të “Big Brother Vip Albania”. I pyetur se kë do të rikthente përsëri në shtëpi, ai u shpreh se do të donte përballje me dy personazhet më të fortë: Donald Veshajn dhe Luiz Ejllin.

Mirëpo tani ai ka habitur fansat me një foto të postuar në rrjetet e tij sociale.

Në foton në fjalë Iliri shihet në krah të ish-rivalit të tij, Donald Veshaj dhe Luizit, duke i bashkangjitur shkrimin: “Tu prit kuçedrat”.

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...