“Kam mbaruar punë me ty që me 6 maj”/ Ç’po ndodh mes Arbanës dhe Olta Gixharit?

Arbana Osmani dhe Olta Gixhari u njohën akoma më shumë gjatë sezonit të dytë të spektaklit televiziv “BBV”., ku njëra moderonte dhe tjetra si banore.

Ditën e djeshme, Olta ka postuar një foto në rrjetet e saj sociale, teksa shihen disa pije alkoolike me mbishkrimin “Vetëm për njërën është kjo foto”.

Menjëherë pas postimit ka reaguar Arbana, duke e ripostuar foton për t’i kthyer përgjigje.

“Kam mbaru punë me ty me 6 maj”- ka shkruar ajo në postimin e saj.

Mesa duket, dyshja vazhdojnë ta ruajnë miqësinë e tyre edhe jashtë programit, duke i dedikuar njëra -tjetrës mesazhe dhe dedikime.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...