Çfarë po ndodh? Kristi ‘tallet’ keq me VIP-at që kanë bërë ndërhyrje plastike: Del fotoja…

Kristi Dragot ka qënë mjaft aktiv në media kohët e fundit dhe duket se dëshira për të qënë në qendër të diskutimeve është tepër e madhe.

Ndërkohë që në një intervistë të dhënë së fundmi, Kristi ka konfirmuar lidhjen e tij të re romantike, ai ka zbuluar gjithashtu se do të jetë pjesë e televizionit, duke mos dhënë më shumë detaje.

Nisur nga kjo, Kristi iu ka drejtuar një pyetje ndjekësve të tij, ku ka shkruar: “Jam kurioz, emisioni ideal për mua do ishte…”

Pavarësisht se ka patur përgjigje pafund, ajo që i ka bërë përshtypje ndjekësve është fakti se kristi ka prekur një temë mjaft të nxehtë, atë të ndërhyrjeve kozmetike.

Dikush nga ndjekësit ka përmendur programin “Doktor Plastik” dhe Kristi ka publikuar një foto për t’ju përgjigjur ndjekësit të tij, ku shkruan: “Do kisha shumë punë”.

Në foton që ai ka publikuar shihet personazhet e njohur si Megi Pojani, Dafina Zeqiri, Dhurata Dora dhe Loredana, duke i sulmuar kështu publikisht.

Në është ende e qartë se cili do të jetë roli i Kristit në televizion por ky postim i finalistit të BBV ka krijaur shumë polemika.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...