Zbulohet emri unik që Rihanna ka zgjedhur për vogëlushin e saj

Çifti i showbizzit, Rihanna dhe A$AP Rocky, janë bërë prindër për herë të dytë, në muajin gusht.

Këngëtarja botërore dhe reperi, kanë vendosur që t’i venë një emër aspak të zakontë djalit të tyre. Referuar mediave vendase, çifti i ka vendosur emrin djalit Riot Rose Mayers.

Emri mund të jetë një shenjë delikate për këngën e ASAP, “Riot”, e cila u publikua në korrik.

Sipas certifikatës së lindjes, Rihanna lindi më 1 gusht 2023, në spitalin “Cedar Sinai” në Los Angeles, në orën 7:41 të mëngjesit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...