Rikthehet në vendlindje/ Enca me masazhierin e saj shijojnë pushimet në Dhërmi

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhiaj, para disa muajsh ka konfirmuar lidhjen e saj me masazhierin afrikan, Mickey Neblett.

Çifti është mjaft aktiv në rrjete sociale duke ndarë me ndjekësit foto nga përditshmëria e tyre.

Mesa duket, Enca ka vendosur të vizitojë vendlindjen, së bashku me të dashurin e saj, duke i treguar këtij të fundit bukuritë e Shqipërisë.

Ata kanë njoftuar ndjekësit e tyre se po shijojnë disa ditë pushimi në Dhërmi, nga ku po postojnë foto të shumta të vendit.

 

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...