Pas talljes së Luizit edhe aktorja e njohur ironizon keq italishten e Bieta Sulos (Video)

Këtë të hënë Bieta Sulo startoi emisionin e saj “Ftesë në 5”.

Nuk vonoi shumë dhe ajo arriti të bëhej virale në rrjetet sociale për hapjen që i bëri emisionit duke folur disa fjalë në gjuhën italiane.

 

Kanë qenë të shumtë personat në rrjetet sociale përfshirë këtu edhe figura të njohura që e kanë ironizuar këtë moment të moderatores.

 

Së fundmi ka qenë aktorja Egla Ceno e cila ka ndarë një video nga plazhi, ku shpjegon çfarë po bën në “italisht”

 

@eglaceno

🤣😜 #cari #fratelli #sorelle #albania #italia

♬ suono originale – Egla Ceno

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...