Pas Luizit edhe aktorja e njohur “tallet” me Bieta Sulon (VIDEO)

Nuk vonoi shumë dhe ajo arriti të bëhej virale në rrjetet sociale për hapjen që i bëri emisionit duke folur disa fjalë në gjuhën italiane. Kanë qenë të shumtë personat në rrjetet sociale përfshirë këtu edhe figura të njohura që e kanë ironizuar këtë moment të moderatores.

Së fundmi ka qenë aktorja Egla Ceno e cila ka ndarë një video nga plazhi, ku shpjegon çfarë po bën në “italisht”.

 

@eglaceno

🤣😜 #cari #fratelli #sorelle #albania #italia

♬ suono originale – Egla Ceno

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...