“Nuk do më shkonte”/ Kristi “refuzon” të jetë me Kiarën në mo….

Ish-finalisti i spektaklit televiziv “BBV2”, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas deklaratës që dha për të dashurën e vet.

Mbrëmjen e djeshme, ai ia ka kushtuar ndjekësve të tij, duke bërë një bisedë virtuale me to dhe duke i pyetur se cili është emisioni ideal për të.

Nga shumë ide të ndryshme vetëm një prej tyre nuk është pëlqyer nga Kristi, në të cilën bëhej fjalë për të krijuar një emision, të cilin ta moderonte ai me Kiarën.

“Nuk besoj se do shkonte”- ka shkruar Kristi poshtë përgjigjes së ndjekëses së tij.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...