Momente të frikshme në Greqi, uji merr para një person, disa qytetare i shpëtojnë jetën: Del videoja…

Moti i keq ka shkaktuar dëme të pabesueshme në qendër të Athinës.

Së fundmi është bërë virale një video teksa tregon momentet dramatike të një qytetari të cilin e marrin para ujërat e rrëmbyeshëm.

Fatmirësisht falë ndërhyrjes dhe angazhimit të menjëhershëm të kalimtarëve është arritur që të shpëtohet.

Qytetari duket teksa mbahet para një makinë për t’i shpëtuar rrjedhës së ujit. Kalimtarët kanë nxituar menjëherë për ta shpëtuar dhe fatmirësisht arritën ta tërhiqnin drejt trotuarit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...