Luizi “tallet keqas” me Bieta Sulon, video e tij bën xhiron e rrjetit

Të hënën Bieta Sulo nisi sezonin e ri të emisionin të saj “Ftesë në 5”. Por hyrja që bëri në emision mori vëmendjen e të gjithëve pasi Bieta e hapi emisionin në gjuhën italiane.

Kjo gjë duket se i ka bërë përshtypje Luizit i cili ka realizuar një video duke e ironizuar moderatoren.

Video e tij duke folur italisht ka bërë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po e komentojnë si ironi ndaj Bietës.

 

@bertishkodrani191

#luizejlli #bertishkodrani191 @Itsluizejlli @Big Brother Vip Albania @kiara&luiz❤️ @Kiara Tito

♬ suono originale – Berti_shkodrani

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother VIP”. Aktorja e njohur, spikati për tipin sportiv dhe...

Pulë e Pjekur në Kripë të Ashpër – Receta me Shijen më të Mirë

Përgatitja e pulës së pjekur në kripë është vërtetë një nga metodat më të lehta pasi duhen shumë pak përbërës. Karakteristika e këtij gatimi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...