Gazetari e akuzon “Më theve xhamin e makinës” por ja si reagon Arbana, ajo nxjerr në ballkon: Petët e mia…

Gazetari Andi Llabuti një ditë më parë në një postim të shpërndarë në rrjetet sociale akuzonte moderatoren Arbana osmani se i ka thyer xhamin e makinës.

Ndërkohë që ditën e sotme moderatorja ka bërë një tjetër postim, ku na prezantom ne pamjen para ballkonit të saj, ku shihet “Kopshti Botanik”.

Ndërsa në pamjet e publikuara nga Llabuti shihej një shesh i mbushur me makina.

Nuk e dimë ende nëse postimi Armabës ëhstë përgjigje pë gazetarin, për t’i treguar se ballkoni i saj nuk është ajo që pretendon Llabuti, apo e ka thjeshtë për t’i bërë reklamë banesës.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...