FOTO/ Sa shumë ngjajnë! Poni publikon për herë të parë foto me të birin

Këngëtarja e muzikës popullore, Poni, pas një vere të mbushur me dasma dhe koncerte, ka zgjedhur muajin shtator për të pushuar me familjen e saj.

E njohur për zotësinë për të mbajtur familjen në privatësi, këngëtarja ka habitur ndjekësit me postimin e saj të fundit.

Teksa ndodhet në Apulia të Italisë me pushime, duket se Poni nuk i rezistoi dot tundimit për të ndarë për herë të parë me publikun një foto me djalit e saj Frenki, të ulur në tavolinë buzë detit.

Frenki, taashmë është 13 vjeç, dhe është frut i marëdhënies së këngëtares Poni me partnerin, për të cilin ajo nuk ka preferuar kurrë të japi detaje.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...