Enca sjell të dashurin në Shqipëri, ku po i kalon pushimet çifti: Dalin fotot…

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhiaj, para disa muajsh ka konfirmuar lidhjen e saj me masazhierin afrikan, Mickey Neblett.

Çifti është mjaft aktiv në rrjete sociale duke ndarë me ndjekësit foto nga përditshmëria e tyre.

Mesa duket, Enca ka vendosur të vizitojë vendlindjen, së bashku me të dashurin e saj, duke i treguar këtij të fundit bukuritë e Shqipërisë.

Ata kanë njoftuar ndjekësit e tyre se po shijojnë disa ditë pushimi në Dhërmi, nga ku po postojnë foto të shumta të vendit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...