E ka mbështetur/ Luizi heq një tjetër ish-banore të BBV nga Instagrami! Ja pë kë bëhet fjalë…

Luiz Ejlli heq një tjetër ish-banore të BBV nga Instagrami…Instagrami i Luiz Ejllit ka qënë në qendër të diskutimeve kohët e fundit dhe listës se personave që i ka hequr nga Instagrami i është shtuar edhe Mikela Pupa.

Ish-banorja e BBV ishte duke bërë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, në momentin që një fans e pyet se përse Luizi e ka hequr nga Instagrami.

Mikela duket se nuk ka qënë aspak në dijeni të këtij fakti dhe nuk ia kishte aspak idenë se pse Luizi nuk e ka më në listën e tij të shokëve në Instagram.

“Tani e pash që më paska hequr”, i është përgjigjur Mikela ndjekësit, përgjigje të cilën e ka shoqëruar me ikonën se nuk e di arsyen.

Gjatë qëndrimit të Mikelës në shtëpin e BBV, edhe pse e shkurtër, Luizi nuk pati asnjë përplasje me të dhe prandaj Mikela duket paksa e habitur nga ky vendim i Luizit.

Nga ana tjetër, Luizi ka publikuar këngën e tij të re, mbrëmjen e kaluar dhe nga ana e Mikelës nuk shohim ndonjë përkrahje, duke ngritur kështu dyshimet që kjo mund të ketë qënë një ndër arsyet se pse Luizi mund ta ketë fshirë nga Instagrami.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...