VIDEO/ Përpiqet t’i mbaj të fshehtë imazhin, Olta Gixhari kapet “mat” me bashkëshortin

Ish-banorja e spektaklit televiziv “BBV2” , Olta Gixhari, vazhdon të jetë një ndër personazhet më të komentuara në media.

Aktorja, e cila ka preferuar të mbaj imazhin e bashkëshortit të saj sekret, është kapur “mat”, me anë të një videoje të bërë nga ndjekësit e saj, në aroportin e Pisas në Itali.

Në video, ato shfaqen duke kontrolluar biletat dhe duke pritur avionin me të cilin do të udhëtonin.

Kujtojmë që çifti ka një djalë 2-vjeçar, të quajtur Amar.

 

@klaudiabakalli

♬ Aqui las Colombianas – BADDIES ONLY

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...