VIDEO/ Lan flokët me krem depilimi, e ngatërron me balsam

Një video e një qytetari kosovar është bërë virale në rrjetin social “TikTok”, pasi ky i fundit ka ngatërruar balsamin me kremin e depilimit .

Ai shfaqet duke hedhur në dorë kremin dhe duke fërkuar gjithë kokën me të pa i ditur pasojat më pas.

I riu mesa duket e ka kuptuar më vonë funksionin e këtij kremi, pasi ka shkruajtur nw video: Kujtova se ishte zbutës.

 

@juzernejm96

I didn’t know it was a depilatory cream, I thought it was a hair softener. Need help!

♬ original sound – juzernejm

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...