Poni poston foto per here te pare me djalin. Sa i mire qe eshte. Foto

Poni publikon një foto me djalin e saj dhe nuk do ta besoni saKëngëtarja e njohur, Poni, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi tepër të ëmbël, në të cilën shfaqet së bashku me djalin e saj.

Pavarësisht është përpjekur ta mbajë familjen e saj sa më larg rrjeteve sociale, ditën e sotme artistja ka vendosur të zbulojë imazhin e djalit të saj, Frenki.

Fotografinë e publikuar, Poni e ka shoqëruar me ikonën e zemrës dhe nënë e bir, duken më të bukur se kurrë.

Poni dhe Franki janë veshur të dy më ngjyrë të zezë, ndërkohë që gjenden në një restorant në buzë të detit.

Duket se Poni po shijon disa ditë të qeta me familjen e saj, pas një vere të ngarkuar me koncerte.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...