Kjo është surpriza për të cilën na paralajmëruan Luiz Ejlli dhe Elvis Pupa

Luiz Ejlli dhe Elvis Pupa ishin një nga dyshet më të pëlqyera të ‘Big Brother VIP’. Dyshja kishin shumë kimi dhe ofronin momente shumë të këndshme së bashku.

Para disa ditësh ata u shfaqën për here të pare jashtë formatit bashkë. Ishte vetë Luizi ai që ndau një video me Visin, duke i treguar ndjekësve se po planifikonin diçka që s’mund ta tregonin ende.

Por, pritja ka marrë fund dhe siç u aludua surpriza e tyre është një bashkëpunim muzikor. Këtë e ka treguar vetë Elvisi me anë të një Instastory, ku ka postuar një foto, ku duket ai gjatë një videoklipi kënge dhe ka etiketuar Luizin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...