Fatiko pi 3 gota qumesht gomarice ne dite. Ja cfare i ndodh trupit

Fermat me gomarica po shtohen ne vendin tone pasi qumeshti i gomaricesh eshtes shume i kerkuar.

Fatiko Basha ka nje ferme me gomarica dhe tregon se po e ben kete biznes te mbaj femijen ne shtepi qe te mos ikin ne emigrim.

Ajo jeton ne fshatin Sofratikë ne Lazarat dhe tani eshte duke u perpjekur te bej biznes me qumeshin e gomaricave pasi ka nej cmim te lart ne treg dhe Fatiko tregon se ka dhe shume vlera ushqyese.

Fatiko thote se:“Po e kemi konsumuar edhe vetë qumështin e gomaricës dhe kemi pasur rezultate shumë të mira, nuk kemi viruse, alergji, asgjë. Ja kam dhënë mbesës që dy muajsh qumështin e gomaricës. Kam rënë në peshë pas konsumimit të qumështit të gomaricës, i kam lënë të gjitha vitaminat që përdorja. Kam pirë nga tre gota në ditë”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...