Evi Reçi: Mami e kishte parë Kledin në Big Brother, sapo e mori vesh…

Një prej çifteve të reja të showbizit shqiptar janë Kledi Hysa dhe Evi Reçi. Kjo e fundit, na ka treguar disa detaje nga lidhja e tyre. E ftuar në një emisionin televiziv, këngëtarja foli për lidhjen e saj me ish-banorin e Big Brother Vip, Kledi Hysa.

Ajo u shpreh se janë njohur nga shoqëria e përbashkët, ndërsa zbuloi dhe si e priti familja lajmin e lidhjes me të.

“Na kanë prezantuar, shoqëri e përbashkët, pastaj filluam të flisnim në instagram, gjërat erdhën natyrshëm. Tani që flasim kemi një lidhje në distancë dhe për momentin është mirë kështu si është. Çdo 2-3 javë mundohemi të takohemi, sigurisht që jemi duke e testuar derisa të vi momenti të vendosim. Familja ime e priti shumë mirë, mami e kishte ndjekur në Big Brother dhe e pëlqeu menjëherë sapo e mori vesh për ne. Jemi mirë, qetë deri tani por nuk di të them se çdo vi më pas për momentin nuk kam asnjë plan “- tha Evi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...