Ndodh e papritura, “zhduket” bashkëshortja e Shpat Kasapit

Ndodh e papritura, “zhduket” bashkëshortja e Shpat Kasapit

Selvija, bashkëshortja e këngëtarit shqiptar, Shpat Kasapit, ka qenë shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

Në faqen e saj ajo tregonte momente të ndryshme nga jeta e saj.

Por papritur, ajo ka fshirë çdo gjë nga rrjeti social “Instagram” dhe ka shkruar “E lumtur në privatësi”.

Arsyeja e këtij veprimi nuk dihet akoma, dhe si pasojë ndjekësit kanë krijuar aludime të ndryshme.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...