Luiz Ejlli rikthehet në ekran/ Ja spektakli ku do të konkurrojë këngëtari

Fituesi i “BBV2”, Luiz Ejlli, edhe pse nuk e kemi parë më në emisione televizive, ai vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Është mësuar se tashmë këngëtarin do e shikojmë sërish në ekran nga shtëpia, pasi ai gati dhe projektin më të ri muzikor me të cilin do të konkurrojë për në Festivalin e Këngës në RTSH, një në konkurs që nëse do të triumfojë i hap portën e rikthimit të tij në skenën ndërkombëtare të “Eurovision”-it.

Lajmin e ka bërë të ditur kompozitori Klodian Qafoku nëpërmjet një fotoje të bërë me Luizin, të cilën e ka publikuar në rrjete sociale, duke shkruar “Së shpejti”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...