Krist Aliaj zbuloi të dashurën e re, por ç’mendim ka Roberti për të?

Ish-finalisti i spektaklit “BBV2”, Krist Aliaj, ka bërë publike lajmin se është duke shijuar marrëdhënien e tij të re me një vajzë shqiptare.

Në një intervistë, ai ka dhënë më tepër detaje për vajzën duke mos i bërë publik emrin.

Vajza që ia ka marrë zemrën Kristit është shqiptare, brune, studion në Angli dhe është shumë ndryshe nga vajzat e tjera “tipike shqiptare” sipas tij.

Por, çfarë mendimi ka Roberti për këtë lidhje të tij? Kristi u shpreh se babai i tij është shumë entuziast.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...