Arbana Osmani i bën premtimin e pazakontë publikut: Mos më flisni me gojë nëse… (Foto)

Arbana Osmani e ka treguar qartë dashurinë e madhe që ka për ushqimin dhe për këtë nuk ka askush asnjë lloj dyshimi.

Moderatorja e njohur, e cila po shijon disa ditë pushimesh në Itali, së bashku me bashkëshortin e saj, Eduart Grishaj, po shijon gjithashtu ushqimet e shijshme të kuzhinës italiane.

Ndërkohë që herë pas herë publikon ushqimet e veçanta që konsumon, kryesisht në Itali, ditën e sotme, Osmani ka vendosur të bëjë një premtim publik për të cilin bën mirë që ta mbajë.

Arbana, e cila momentalisht gjendet në Firenze, ka publikuar një fotografi, teksa shfaqet një pjatë e madhe e mbushur me proshutë, që duket e parezistueshme.

“Mos më flisni me gojë nëse nuk e rifilloj palestrën nesër”, shkruan Arbana.

Nuk na mbetet gjë tjetër, veçse të presim deri nësër dhe nëse nuk mban premtimin, do detyrohemi t’i bëjmë “block” Arbanës në Instagram.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...