Stresi… : “Kur isha i vogël e dija që do të bëhesha i madh”

Reperi shqiptar, Stresi, ka postuar një foto nga fëmijëria e tij ditën e sotme ku ka shprehur se që në fëmijëri e ka ditur që do të bëhej i famshëm.

Në foton e publikuar ai shfaqet me një kapele në kokë dhe në gojë mban diçka që në dukje të jep idenë e një cigareje.

“Kur isha i vogël, e dija që do bëhesha i madh”- ka shkruar Stresi bashkangjitur fotos në fjalë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...