Ja ditet kur do te rikthehen reshjet e shiut. Si do jete moti ditet e para te shtatorit

Ikin diten e nxehta dhe rikthehet vjeshta ne vendin tone. Java nis me ulje temperaturash dhe reshje shiu.

Nga dita e hene dhe e marte pritet te kete reshje shiu. Ndersa nga dita e merkure pritet reshje shiu me intensitet të ulët.

Kurse diten e enjte pritet qe moti te marre kthese dhe temperaturat te rriten.

Ndersa ne fundjave moti pritet qe te permiresohet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...