FOTO/ Nevina Shtylla mbulohet në gjak veshur me fustanin e nusërisë

Moderatorja shqiptare, Nevina Shtylla ka publikuar një foto të sajën teksa shihet e shtrirë në një krevat e veshur me një fustan nusërie.

Në foton pasardhëse, ajo shfaqet e mbuluar në gjak, duke treguar dhe unazën në gishtin e fejesës si detaj.

Kujtojmë se moderatorja do të jetë një ndër pjesëtarët e kompeticionit të kërcimit “Dancing with the Stars”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...