Ekspozoi të pasmet në foto, ndjekësit “shpërthejnë” keq ndaj Sara Hoxhës

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha ka ndarë në rrjetin social “Instagram” disa foto nga pushimet e fundit dhe ndjekësit kanë shpërthyer keq ndaj saj.

Ajo shihet teksa ka ekspozuar të pasmet, ku shfaqet me bikini duke ngritur pantallonat. Por, njerëzit nuk e kanë pritur mirë, madje kishte nga ata që thanë se po e bënte për vëmendje.

”Pse e bën veten të keqe kur je e mirë”

“E morëm vesh që je bo e famshme me b*thë. Nuk je e vetmja”

Më poshtë keni disa komente të tjera:

Sara nuk iu është përgjigjur asnjë komenti.

Kujtojmë se ajo u përfshi në një dramë me Dafina Zeqirin, dhe e gjitha për një varg kënge e cila ishte e ngjashme me këngën e Ledrit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...