Dasma kthehet ne tragjedi. Shkoi te martoi te vellain motra humb jeten ne vendin tone

Nje aksident ka ndodhur ne aksin Sarandë-Qafë Botë, në Konispol ku mesohet se 35 vjecarja Adriana Prendi ka humbur jeten.

35 vjecarja po kthehej nga dasma e te vellait bashke me familjen e saj ku papritur makina ka dalur nga rruga dhe eshte aksidentuar.

Si pasoje bashkeshorti dhe nje pasagjer kane shpetuar por 35 vjecarja mori shume plage dhe si pasoje ka humbur jeten.

Familja po kthehej ne Greqi pasi atje jetonte por aksidenti i mori jeten nenes se tre femijeve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...