Arbana dhe Xhemi në një udhëtim së bashku/ Ja vendi që kanë zgjedhur vajzat për pushime

Moderatoret shqiptare, Arbana Osmani dhe Xhemi Xhehu njihen për shoqërinë e tyre disa-vjeçare.

Për to nuk ka rëndësi largesa mes tyre apo sukseset profesionale që kanë, pasi ato e gjejnë gjithmonë kohë për njëra-tjetrën.

Mesa duket, pushimet për dyshen nuk kanë mbaruar akoma. Ato kanë vendosur të kalojnë disa ditë së bashku në Como të Italisë.

Së bashku me to janë dhe bashkëshortët e tyre, Eduart Grishaj dhe Ervis Sula.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...