AKSIDENT I TREFISHTE NË AKSIN LEZHË-SHKODËR

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas përplasjes se tre automjeteve në superstraden Lezhë-Shkoder. Aksidenti ndodhi rreth orës 15:00 të së hënës pranë fshatit Mabe dhe sipas policisë shtetasi F.C nën drejtimin me targa AB443HP eshte aksidentuar me mjetin me targe AB392BN me drejtues shtetasin A.B dhe me mjetin me targa AB515 HI me drejtues shtetasin A.S.

Nga aksienti kane marrë lëndime dy përsona dhe jane dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Lezhës, nga ku mësohet se ndodhen nën kujdesin e bluzave të bardha jashtë rrezikut për jeten. Ndërkohë policia rrugore e cila mbërriti menjëhere në vendin e ngjarjes, nisi hetimet për zbardhjan e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti të trefishtë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...