Pritjes i erdhi fundi! Luiz Ejlli jep lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të jenë në vëmendjen e të gjithëve edhe pse Big Brother VIP ka mbaruar. Publiku është kurioz për të rejat nga çifti, qoftë nga ana personale, edhe ajo profesionale.

Ka kaluar vetë 1 muaj që kur Luizi ka publikuar këngën e tij të fundit, e cila titullohet “Dedikim” dhe është një këngë dedikuar Kiarës.

Duket se nuk do të presim shumë nga kënga tjetër, pasi ditën e sotme Luizi ka treguar se projekti i ri muzikor është gati dhe se duhet të presim vetëm datën e publikimit.

“Më në fund”, shkruan Luizi duke treguar se pritjes i ka ardhur fundi dhe shumë shpejt do dëgjojmë këngën e tij të re.

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...