Nora Istrefi duket në top formë, publikon foto nga pushimet dhe…

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Nora Istrefi po shijon disa ditë pushimi së bashku me vajzën e saj, Renee.

Nora ka publikuar disa foto në rrjete sociale në bikini si dhe të vendit ku po pushon, ndërsa nuk ka zbuluar lokacionin.

Këngëtarja është shfaqur në top formë me një palë bikini të zeza.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...