Mbajini shënim! Këto janë 6 datat kryesore për ju në muajin shtator sipas horoskopit

Shtatori filloi me një bekim kozmik: Afërdita, planeti i dashurisë, marrëdhënieve dhe financave, përfundon retrogradën sot, më 3 shtator!

Afërdita ka qenë retrogradë në Luan që nga 23 korriku, duke na ftuar të gjithëve të eksplorojmë dinamikën e marrëdhënieve tona, vlerat tona personale dhe buxhetet tona.

Të nesërmen, më 4 shtator, Mërkuri në Retrogradë, do të krijojë një atmosferë mbështetëse për komunikimin në të gjitha marrëdhëniet.

Në të njëjtën ditë, Jupiteri, planeti i zgjerimit, fatit dhe mençurisë, do të jetë retrogradë në Dem.

Ky Jupiter Retrogradë ju kërkon të reflektoni mbi bindjet dhe qëllimet tuaja personale, si dhe përparimin që keni bërë gjatë muajve të fundit. Tani është koha për të festuar arritjet.

Datat më me rëndësi gjatë muajit shtator janë këto:

-3 shtator
-6 shtator
-14 shtator
-15 shtator
-16 shtator
-29 shtator

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...