Librat shkollor ne gjendje skandaloze, prindi: Do te detyrohem t’i….

Denoncimi i prindërve:

“Pershendetje. Jam nje prind dhe kam nje shqetesim.Sapo jane shperndare librat .Sipas urdhrit te lartmadhenise duhet te riciklohen.Dmth ti marrin ,tj prrdorin dhe ti dorezojne serisht ne fund te vitit.Shikoni gjendjen e tyre…

Nje tmerr i vertete. Do te na duhet ti blejme sepse gjendja e tyre eshte skandaloze.
Ju lutem publikojeni dhe te heqin dore nga kjo marrezi. Mqs arsimi 9 vjecar eshte i detyrueshem ,tju sigurojne libra te rinj femijeve dhe te mos perpiqen te kursejne mbi femijet tane dhe ti hedhin ne tendera dhe inceneratore sepse keta jane e ardhmja e ketij vendi.”

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...