Jeni kurioz? Del FOTOJA, kështu dukej Grida Duma nuse

Përtej paraqitjes dinjitoze të përcjelljes së mesazheve e diskutimeve në panele të ndryshme, Grida ka marrë gjithmonë vëmendje me pamjen e saj, stilin dhe sharmin që përcjell.

Mirëpo përtej angazhimit televiziv dhe atij akademik, pak dimë mbi jetën e saj personale dhe si është Grida jashtë petkut serioz.

Së fundmi në një fanpage në Instagram po qarkullon një foto e saj me dy nipërit.

Nuk është ky detaji që u ka tërhequr vëmendjen fansave në fakt.

Ndjekësit kanë vënë re një tjetër detaj, fotot e saj nuse.

Nëse e shihni foton me vëmendje do të shikoni prapa saj disa imazhe bardh’e zi, që me siguri janë shkrepur ditën kur Grida dhe Ilir Shqina i thanë PO njëri-tjetrit.

Jeni kurioz? Del FOTOJA, kështu dukej Grida Duma nuse

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...