Festa për zbulimin e gjinisë së bebit përfundon në tragjedi! Avioni rrëzohet, vdes piloti

Një festë për zbulimin e gjinisë së fëmijës që priste një çift i ri përfundoi në tragjedi në Meksikë.

Aeroplani, që shpërndau tymin rozë për të treguar se çifti do të bëheshin prindër të një vajzë, u rrëzua duke lënë të vdekur në vend pilotin.

Një nga të ftuarit në “gender reveal” filmoi momentin kur mjeti i vogël që do të realizonte surprizën afrohet dhe lëshon tymin. Çifti dhe miqtë nisin të festojnë, por gëzimi zgjati shumë pak. Nga pamjet duket se përpjekja e pilotit për të ngritur sërish avionin Piper PA-25-235 Pawnee, por anohet në të majtë, rrotullohet në ajër dhe përplaset me tokën.

 

SHIH VIDEON KETU

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...